Kontakt

Chcete-li nás kontaktovat a pro bližší informace pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jste tu poprvé?

Pokud jste tu poprvé a chcete se zapojit do spolupráce na našich stránkách je třeba se zaregistrovat, pomocí pravého menu.

 

Po registraci máte možnost editovat své nastavení v sekci

Dale máte po přihlášení možnost vždy za článkem - komentovat články a zapojit se do diskuze.

 

A nebo rovnou vstoupit do diskuzního fóra:

Pokud se přejete zapojit do našeho lokálního výměnného systému, využijte odkaz LETS v horní části obrazovky. Na následující stránce se dočtete detaily.

Otevření LETS

Pokud si přejete mít možnost editovat a přidávat články, zašlete prosím žádost na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Při přidávání nových článků nezapomeňte vybrat sekci a kategorii pro článek,  a připadně ho Zobrazit na Titulní stráně:

Pokud by Vám chyběla potřebná sekce a kategorie v menu, napište žádost na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

U každého článku je také možné přidat přílohu:

- pod textem článku vyberte tlačítko "přidat přílohu"

- vyberte požadovaný soubor, nebo na něj vložte odkaz (typy souborů jsou z bezpečnostních důvodů omezeny, pokud by jste potřebovali povolit jiný typ souboru napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

- přidané přílohy jsou pak ke stažení pod článkem