Máme pro vás březnové číslo časopisu Kompost. Dvacítka stran čtení se věnuje tématům vody (jak ji vracet zpět do krajiny), odpadům (jak jim předcházet) a stromům (mezi námi i těm vzdáleným). Dozvíte se také, jak bojovat se změnou klimatu prostřednictvím osobní angažovanosti nebo změny dopravního prostředku na cestě do práce.

Aktuální vydání našeho měsíčníku naleznete pod tímto odkazem: http://www.knih-st.cz/sites/default/files/kompost-03-19.pdf

Archiv doposud vydaných čísel pak zde: http://www.knih-st.cz/kompost

Jste tu poprvé?

Vytvoření uživatelského účtu

Pokud jste tu poprvé a chcete se zapojit do spolupráce na našich stránkách je třeba se zaregistrovat, pomocí menu Uživatel vpravo:

Po registraci máte možnost editovat své nastavení v sekci Uživatelské menu:

Komentáře k článkům, diskuze, fórum

Dále máte po přihlášení možnost vždy za článkem komentovat články a zapojit se do Diskuze:

A nebo rovnou vstoupit do Diskuzního fóra:

LETS - lokální výměnný systém

Pokud se přejete zapojit do našeho lokálního výměnného systému, využijte odkaz LETS v horní části obrazovky. Na následující stránce se dočtete detaily. Otevření LETS:

Psaní článků na budsob.cz

Pokud si přejete mít možnost editovat a přidávat články, zašlete prosím žádost na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Při přidávání nových článků nezapomeňte vybrat sekci a kategorii pro článek, připadně ho zobrazit na titulní stráně (Hlavní - Ano):

 

Pokud by Vám chyběla potřebná sekce a kategorie v menu, napište žádost na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

U každého článku je také možné přidat přílohu (ADD ATTACHMENT):

Vyberte požadovaný soubor, nebo na něj vložte odkaz (typy souborů jsou z bezpečnostních důvodů omezeny, pokud by jste potřebovali povolit jiný typ souboru napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

 

Přidané přílohy jsou pak ke stažení pod článkem

 

Máte starý počítač a nechcete nebo nemůžete ho vyhodit a koupit nový? Zkuste Linux. Zatímco Windows je stále méně intuitivní, některé distribuce Linuxu jsou stále snadněji a intuitivně ovládané. Můžete nainstalovat Linux i vedle Windows a při spuštění si vybrat, který systém spustit. Pokud stále máte XP-péčka neváhejte! Rozhodně ne, pokud na počítači provádíte i platby. Dalším důvodem může být malá paměť RAM nebo pomalý systém. Počítač na videu níže má jen 2 GB RAM a s Windows byl nepoužitelný. 

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.