Vyklízíte po zimě a nebo si jen chcete udělat radost s přicházejícím jarem? Přijďte na výměnný bazar. Přineste, co nepotřebujete a můžete si odnést, co ještě využijete.

CO PŘINÉST: oblečení, obuv, knihy, domácí potřeby, hry, hračky, rostliny
CO NENOSIT: poškozené a nefunkční věci, zvířata, potraviny

DOPROVODNÝ PROGRAM: dílny a divadlo pro děti, nemáme planetu B, občerstvení

Kde: Volyně, Pošumavská tržnice
Kdy: sobota 7. 3. 2020, 14-18 hodin

Milí přátelé,
ještě týden a sejdeme se na pravidelném setkání v Cassioppeie v Českých Budějovicích. Jestlipak jste už obepsali všechny, s nimiž chcete obchodovat? A dali světu prostřednictvím inzerátů vědět, že nabízíte či poptáváte něco nového?

Na viděnou ve středu 4.3. v 18 hodin!

Zuzka

 

Pondělí 2. března od 17 hodin - Komunitní centrum v Nové Hrady

na mapě zde: https://mapy.cz/s/kubarevuha

 

 Vzpomínky na první setkání skupiny Buď soběstačný v Nových Hradech odvál silný vítr a zapadaly ho stromy. Doufejme, že termínu druhého setkání budou živly nakloněny!

Na posledním setkání Buďsobu v ČB šikovně vylosovala malá hodonická rodačka Andělka z krabičky 1. pomoci akci, která  proběhne  v sobotu 29. února od 9 ráno v Hodonicích: prořezávání korun starých ovocných stromů, vyřezávání zastiňujícího náletu a braní roubů z nejohroženějších stromů.

Vloni se nám takto společně podařilo dát do pořádku sad Na Šenku, nyní se chceme pustit do předválečných stromů zarostlých v centrální části bývalé vsi. Jenda Toman byl a opět bude stromovým odborníkem, který bude prořezávat a vysvětlovat, proč zrovna takhle. Na nás ostatních bude především odklízení větví. Součástí bude také prohlídka zbořenišť a starých fotografií Hodonic.

Už zítra 8.1. od 18 h proběhne první letošní setkání BuďSobu ve Volyni v Kavárně Na dvorku. Všichni jste srdečně zváni, z blízka či daleka, přijďte se pobavit, seznámit, přineste dobroty, své výrobky.. a třeba vánoční dary, které víc než vás potěší někoho jiného. Někdo zas potěší vás.

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.