Dne 8.5.2019 je toho času státní svátek a pro volyňskou skupinu do jisté míry dvojnásobný, protože je to zároveň i termín schůzky. Místo i termín bude obvyklý, tedy Kavárna Na Dvorku v 18.00. Budou nás tedy od šesti čekat (ověřeno). Téma schůzky gourmetů je opravdu jarní a vzhledem k tomu, že trochu zapršelo, vysoce aktuální: CO VYROSTLO A CO Z TOHO. Saláty a nejen ty.

Nezapomeňte přinést nějakou vaší dobrotu z jarních darů přírody na společný stůl k ochutnání a další k případné směně.

JAK TO DOPADLO:

Setkání proběhlo opět parádně. Tentokrát jsme řešili i nějaké organizační záležitosti a našli několik zájemců, kteří rádi pomohou s oživením LETS. Hned jsme je zaúkolovali, takže se budeme snad brzy těšit z plodů jejich práce. Gurmánství ale samozřejmě nezůstalo stranou, takže se zase hodovalo a sbírali recepty. Do budoucna budeme na stránkách BuďSOBu recepty uveřejňovat tak, abyste si je mohli vyzkoušet i vy doma :)

 

Rádi se setkáme také s novými i stávajícími Soby z celých jižních Čech, však v našem krásném kraji je všude blízko. Těšíme se na setkání :)

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.