Milí sobí přátelé.

Dali jsme v Táboře hlavy dohromady a vymysleli takový sezónní pokus :-) Protože počasí je už převážně teplé a krásné, vybízí k setkáním venku. A tak po "jarně-letní" sezónu se budeme scházet vždy u někoho doma, resp. na zahradě. Myslíme si, že by to mohl být pěkný způsob, jak se více poznat, sblížit, podnítit další buďsobácké kolegy k účasti, zkrátka rozhýbat více táborský lets. Na setkání jsou srdečně zvány i rodiny, protože děti budou mít více možností, jak se zabavit, než dovoluje kavárna (byť je velmi "babyfriendly"). Posedíme na terase, popovídáme a samozřejmě povyměňujeme, co kdo přinese. Setkání bude více neformální a časově méně vymezené... A jakmile začnou zahrady vydávat své poklady, budete si moc z těchto zahradních setkání také odvézt rovnou čerstvou zeleninu, bylinky nebo ovoce. Tedy kdy a kde?

Na první zahradní setkání vás zvu ve středu 15.května 2019 k nám do malebných Dražiček, které se nachází cca 8 minut cesty autem z náměstí Tábora. Přesná adresa je tedy Jiří a Karolína Filipovi, Dražičky 74. Kdo bude chtít, může dorazit již po 16h, jakýsi "oficiální" začátek bude v 17h, jak je u nás v Táboře zvykem. Zahrada je celkem prostorná a tak můžete děti vybavit například odrážedly. Parkování je možné před domem na štěrku a po celé délce plotu před domem na trávě, kde je dostatek prostoru. A teď, jak se k nám dostanete :-) Protože jsme okrajová vesnice Tábora, jezdí sem MHD, tedy: 

     aut.nádraží Tábor odjezd 15.54 - Dražičky 16.19, odjezd Dražičky 18.53 - aut.nádraží Tábor 19.18

A nebo autem, přikládám mapku, sledujte záchytné body :-) obecní úřad a hřiště. Pozor na objížďku v Táboře Na Parkánech - objížďka ulicí Údolní/Lužnická/Bechyňská.                            

Těšíme se na setkání :-)

Za táborskou skupinu Karolína (Karoli)

Attachments:
Download this file (Mapka.jpg)Mapka.jpg[ ]Karolína112 kB

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.