Milí soběstační přátelé,

na zářijové setkání vás srdečně zveme ve středu 18. září 2019 od 17 h do kavárny Jednota nedaleko Žižkova náměstí. za táborské KarolínaKamarádi, posílám vám připomínku našeho dalšího mlsacího setkání ve Volyni v Kavárně Na dvorku opět v 18 hodin. S sebou jako vždy úsměv a nějakou tu drobnou dobrotu na společný stůl. Téma ponecháme, jako při minulém setkání :) Takže máte volný výběr....

Také neváhejte vzít své výrobky či výpěstky ke směně! Projděte nabídky a poptávky na lets.budsob.cz a domluvte se na předání právě ve Volyni.

Pokud by nás chtěl navštívit a podpořit i někdo, kdo ještě na volyňském setkání nebyl, tak ať se neostýchá a určitě dorazí :)

moc se těšíme
Infernits

Milí přatelé,

připomínám pravidelné setkání Buďsobu ve STŘEDU 4.září v 18 hodin v Cassiopeie. A kdo máte dnešní večer volno, co takhle zajít na Pecha Kucha night? Kromě Dity a Franty z Buďsobu uvidíte a uslyšíte mnoho dalších lidí.

Těším se na viděnou.

Zuzka

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.