Zveme všechny členy na NEDĚLNÍ SETKÁNÍ BUĎSOBU, které tentokrát výjimečně neproběhne ve středu, ale v neděli od 14 hodin v Cassioppeie, jak avizovala Dita v předchozím článku. Sjedou se členové zdaleka i zblízka, bude to stát zato! Od ledna se budeme scházet opět ve středu.

Za sobí průvodce se těší na viděnou

Zuzka

V Českých Budějovicích (jakož i v Praze a občas Brně) probíhají tance dávných tradic vedeny převážně Ludmilou Chrášťanskou.

Jde o jednoduché kruhové tance z různých náboženských tradic, které můžeme tancovat a zpívat pro radost i jako duchovní cestu. Účastnit se mohou i ti, kteří nikdy netancovali a domnívají se, že neumějí zpívat. Můžete přijít bez přihlášení. Chcete-li dostávat předem texty tanců, napište nám. Více info na: www.tancime.cz

Pro zájemce v ČB se tance v tomto pololetí konají 7.2., 7.3., 2.5. a 13.6. v Besedě, Na Sadech 18, Č.B.

Tance jsou od 18,45 – 20,45 za doprovodu kytary a vstupné je dobrovolné

 

LETS trade fest

VELKÁ SOBÍ VÝZVA!

CELOSOBÍ VÁNOČNÍ SETKÁNÍ A TRH

neděle 9. 12. 2018 České Budějovice

zde: https://mapy.cz/s/3e6Q4

 

Milí Buďsobáci z blízka i daleka, minulí, současní i budoucí!

Přijeďte na výjimečné společné VÁNOČNÍ SETKÁNÍ A soběstačný vánoční trk (tedyTRH).

Napečte, navyrábějte, posbírejte, co najdete, přijeďte a přivezte!

Že nemáte co nabídnout? Vezměte nejen své výrobky a něco ke společnému občerstvení, ale i věci, které vám doma leží a mohly by posloužit jako vánoční dárek pro někoho dalšího (např.nevyužité nádobí, knihy, orezlé nářadí, plesnivé sýry či archivní víno:) . Dovezte třeba i výrobky od sousedních sobů, kteří nemohou přijet.

 

ČEKÁ VÁS šťastné a veselé setkání se spoustou dalších buďsobáků - přitáhnou i sobi z Táborska, Volyňska a Kaplicka.

Někteří z nás chystají čajovnu, kavárnu (vlastní hrneček výhodou), cukrárnu?, šperkařský stánek, tvořivý koutek pro děti,... další vlastní nápady a skutky jsou vítané, prosím ozvěte se Ditě (dita.mekotovaZAVINÁČgmail.com)

 

14:00 Společné přivítání a 1. občerstvení venku, ve spící přírodní zahradě v Cassiopee

15:00 Trh a vánoční setkání vevnitř v teple ekocentra Cassiopea

 

Pokud bude chuť, můžeme k večeru zazpívat pár koled, přibalte proto hudební nástroje!

Ve středu 21.11. od 18 hodin se sejdeme v táborské kavárně Jednota (Kostnická 158/1 (Pražská)), "podiskutujeme" na téma soběstačnost a představíme jihočeskou partu BuďSob a zkušenosti s výměnným obchodem LETS.