Milí přátelé,

jsem tu opět s nabídkou semínek pro společnou objednávku. Jde o svépomocnou přátelskou iniciativu, tak nevystavuji žádné účetní doklady. Seznam semínek najdete v tabulce pod článkem.

Všechna semínka mají certifikát bio nebo demeter a jsou od německé firmy Bingenheimer Saatgut AG (https://www.bingenheimersaatgut.de/de/bio-saatgut/gemuese.html).

Domácí semínka letos organizovat nebudu, zase příští rok.

  

Vaší objednávku očekávám do pondělka 20. ledna na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Poté semínka objednám, s přáteli je rozdělíme a odhadem od poloviny února do poloviny března rozešleme

Odeslání objednávky nenechávejte na poslední chvíli. Čím dříve odešlete, tím dříve semínka dostanete - po rozvážení všech semínek kompletujeme semínkové balíčky postupně v pořadí jak došly objednávky, takže na poslední došlé dojde až v březnu.

Případné opozdilce, kteří napíší po termínu, uspokojíme také, ale jen semínky, která zbudou navíc.

 

Semínka mi můžete zaplatit v sobech :-)

 

Chcete-li některá semínka zaslat dříve (např. celer a papriky), napište mi to do mailu a pošlu vám je zvlášť dopisem nebo sobím kurýrem přibližně koncem ledna.

Chcete-li nějaké další odrůdy z nabídky Bingenheimer Saatgut, ráda přiobjednám.

Attachments:
Download this file (seminka-2020-jmeno.ods)seminka-2020-jmeno.ods[ ]Martina Filipová25 kB
Download this file (seminka-2020-jmeno.xls)seminka-2020-jmeno.xls[ ]Martina Filipová28 kB

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.