Jak Bitcoin, Nxt a další kryptoměny změní svět? A k čemu jsou vlastně dobré?

Digitální měny umožňují pohyb peněz nezávislý na legislativě států. Soběstačné komunity tak mohou využívat technologii kryptoměn k zajišťování svých vlastních platebních systémů. Za kryptoměny si pořídíte pivo, hamburger, ale i vilu či let do vesmíru. Nejrychleji a nejlevněji korunu či miliardu přes zeměkouli pošlete právě díky Nxtu či Bitcoinu. O tom, jak tento vynález ovlivňuje životy tisíců (a v budoucnu miliard) lidí povypráví Petr Kindlmann, zakladatel Nxt Academy.

 

Petr Kindlmann

Attachments:
Download this file (BudSob-18-3-2015-Bitcoin.png)BudSob-18-3-2015-Bitcoin.png[ ]Dana Kindlmannová239 kB
Download this file (POZVANKA 18,2,2015  vysadba.doc)POZVANKA 18,2,2015 vysadba.doc[ ]Dana Kindlmannová1613 kB
Download this file (POZVANKA 28,1,2015  ovoce.doc)Míšenská jablíčka, renety, koženky, hranáče, či štrůdláky? [ ]Dana Kindlmannová972 kB

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.