Hlavním cílem účasti na EKOtrhu v ČB bylo prezentovat BuďSOB a jeho výhody a dětem představit soběstačnost jako takovou a výměnný obchod. To byste něvěřili, kolik dětí nevědělo, co to soběstačnost je ani co užitečného by mohly ostatním nabídnout ke směně! Ukázali jsme dětem imaginární výměnu a sami si ji mohly mezi sebou vyzkoušet. Myslím si, že je to z většiny zaujalo a třeba si na nás jednou vzpomenou (nebo jejich rodiče, až jim dítko přinese domů místo mobilu kilo jablek ;))
Pro děti bylo připraveno u našeho stánku ještě mnoho dalších aktivit. Například stloukání dřevěných bedýnek, malování dřevěných přívěšků, louskání ořechů nebo loupání kukuřice.
Slunečný den jsme si společně užili a přítomnost sobů na celé tržnici byla až nevídaná.

Chtěla bych všem ještě jednou dodatečně poděkovat za pomoc s organizací, účast na trhu a skvělé nápady, které podpořily nepřehlédnutelnost našeho stánku.

Martina - Infernits

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.