Pondělí 10. února od 17 hodin - Komunitní centrum Nové Hrady

na mapě zde: https://mapy.cz/s/kubarevuha

Co největší soběstačnosti, o kterou v jižních Čechách usilujeme, můžeme dosáhnout v pestré a dobře propojené síti nápomocných lidí. Každý uzlík v síti je ohnisko něčeho jedinečného, parta fajn lidí, kteří si mohou navzájem pomáhat a inspirovat se. Každý umí a ví něco trochu jiného a dohromady spolu tvoříme společenství, které si dokáže příjemně zajistit spoustu věcí samo, se zelenou nadstavbou místní kvality a dobrých vztahů.

Dalším uzlíkem v jihočeské síti může se může stát i vloni vzniklé Komunitní centrum v Nových Hradech.

Buďsobáci z Novohradska, Třeboňska, Kaplicka, Trhosvinenska, Borovanska a blízkého (a klidně i vzdálenějšího) okolí, přijďte svou přítomností a produkty na výměnu podpořit potenciál nově vznikajícího setkávacího místa pro ty, co chtějí být dohromady soběšťastnější!

Těšíme se na setkání.

Dita z Hodonic, Lucka z Nových Hradů a další

Více info na sedumsedumpět jednajednadevět třisedumnula

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.