Milí soběstační, srdečně vás zveme na druhé zahradní setkání na Táborsku. Tentokrát ve venkovském stylu, u manželů Gábiny a Petra Pejšových (v LETSu přezdívka Vlčice). Setkání proběhne ve středu 19. 6. 2019 od 17h, přesná adresa je Brandlín 9 (poznávací znamení - za májkou vlevo :-) Pokud budete bloudit, volejte na tel číslo 732 381 526. V případě moooc nepříznivého počasí, si prosím vemte s sebou přezůvky :-) Domluvte si předem spolujízdu (z Tábora určitě vyrazí více lidí) a také věci na předání (nabídku naleznete na lets). Těšíme se na další přátelské setkání v domácí atmosféře :-)

PS: děti vítány jako vždy

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.