Milí přátelé a příznivci Buďsobu ,

dovoluji si připomenout blížící se termín přátelského setkání u Lídy v Borovanech: sobota 25.7.2026 od 10 h.

 
Lída ocení pomoc s drobnými opravami (naklepání kosy, oprava kosiště, oprava provizorního přístřešku, …).

Na programu bude společné vaření oběda a večerní pečení buřtů a noc pod širákem. Romanticky založení si tedy přibalí spacák a karimatku s sebou. Profesionální hvězdopravec sice přijede, ale na noc se nezdrží. Prakticky založení si pro změnu naloží s sebou pitnou vodu, protože zahrádka je tzv. nebeská, bez jakéhokoliv zdroje vody. Také pomyslí na něco, co by se dalo přihodit do kotlíku nebo na gril při společném vaření. Místo je kousek od nádraží, za viaduktem první odbočka vpravo.

Setkání je opět otevřené jak pro členy a příznivce Buďsobu, tak pro všechny, kteří se chtějí s námi teprve seznámit.

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.