Únor nám proplul rychlostí blesku a brzy se opět sejdeme, tentokráte nám setkání vychází na 14.3.2018, v Kavárně Na dvorku (v zadní místnosti, projdete okolo baru stále rovně).

Poprosím, mrkněte na webu do LETS https://lets.budsob.cz/ co kdo nabízí nebo shání a jakmile najdete, co hledáte nebo naopak můžete nabídnout, domluvte si předání třeba rovnou již na sobím setkání. Jestliže máte zájem o něco z nabídky buďsobáků z Budějovicka nebo Kaplicka, nabízíme po dohodě služby sobích kurýrů, např. již na nebo z budějovického setkání 7.3.

Scházíme se sice v kavárně, avšak je dohodnuto (ba přímo vítáno), že si můžeme donést vlastní občerstvení, tak toho neváhejme hojně využívat :)


Ve Volyni se můžete potkat/setkávat např. s těmito buďsobáky:
Mít rád, barboradufkova, Elie, Rejšková, Vinař, Infernits, Pavlína Koubková, František Langmajer, pepakoubek, marvoj, Bernaska, kratinek, Stepanka, Miloš, Richard, ...


Těšíme se na setkání.

PS: Další nejbližší volyňská setkání proběhnou v těchto termínech: 11.4., 9.5., 13.6., atd.

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.